Collection: Holiday Goodies
Bring the magic of the season to your bunny with our collection of Holiday Goodies. From our DIY Gingerbread Kit to winter chew toys, each treat is crafted to bring joy and seasonal cheer to your bunny's day.
-
DIY Gingerbread House Kit
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / per$12.50 USDSale price $20.00 USD -
Sold outHoliday Cookies
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Snowflake Chew Toy
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Sold outWinter Cottage Forage
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Dried Persimmon
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD